Počet fotek: NEZNÁMO ;-)
28.5.2013
Tak téměř po půlroce tu máte opět jednu dávku. Komentářů se zdržím, udělejte si obrázek sami.
Jen chci poděkovat všem, kteří mi poslali fotky.
13.1.2013
Díky štědrosti nejmenovaného dárce přináším další update z - teď již loňské - sezóny.
Sice fotografie znáte "od vedle", ale jsem rád, že s nimi můžu doplnit archiv Bud Juice.
Díky!
27.12.2012
Po delším čase jeden miniupdate s podzimnimi fotkami.
21.08.2012
Červenec a srpen byly, resp. částečně ještě jsou, celkem plodné měsíce a tak můžete v tomto update zkontrolovat, co se urodilo.
10.05.2012
V rámci posledních teplých týdnů se toho namalovalo o trochu více, a tak jsem provedl pokus vlastními silami zdokumentovat situaci a doplnit předchozí update o několik lepších kousků.
Při předpokládané vyšší frekvenci uvolňování stlačených aerosolů za teplých dnů se opět budu moct vrátit k pravidelným menším aktualizacím, které budou "o něco" aktuálnější, než zimní půlroční apdejty :-)).
Na ty, na které se pro tentokrát nedostalo místo v první dvacítce, se můžete těšit zase příště.
Enjoy!
24.04.2012
Nechce se mi ani verit, ze to je pul roku (tentokrat dokonce vic nez posledne) a co se tyce toho, co se v Budejcich za tu dobu namalovalo, tak mam pocit, ze toho je zalostne malo. Nebo spatne vidim, a nebo je to mimo muj dosah a nikdo mi to neposlal. Kazdopadne alespon to malo muzete prohlidnout po kliknuti na link nize.
19.07.2011

Jsme zpět

Po půl roce a jednom měsíci se Bud Juice opět probouzí ze zimně-jarního spánku a přichází na řadu trochu atypický update se širším záběrem, větším množstvím fotografií a poměrně aktuálními věcmi, přestože na některých fotografiích je vidět ještě sníh ;-).
Pokusně jsem zároveň povolil "diskuzi" alias guestbook. Pokud se ale situace opět vymkne kontrole, znova ho zakážu.
04.12.2010
Po čase jsem se opět vnořil do útrob svého počítače, abych probral materiál z posledního čtvrtroku. Hledání bylo dlouhé a náročné, ale podařilo se mi najít pár fotografií. Nějaké byly zatraceny, jiné ztraceny, a zbytek na vás čeká po kliknutí na link níže.
Zavřený guestbook doufám zajistí uklidnění českobudějovické internetové graffiti scény a až se zas jednou otevře, snad už budou všichni mít úsměvy na tvářích a ve světle monitorů a displejů psát samé pozitivní věci.
Přeju všem malujícím i plkajícím hezký zbytek tohoto roku. Howgh...
18.08.2010
Prázdninový update je zde a s ním poměrně různorodý materiál. Děkuji všem neznámým dárcům a fotosponzorům a zdravím všechny zainteresované.
06.06.2010
Delší dobu se nic nedělo, posleze se dít začalo a pak to chvíli trvalo, než se ke mě všechen fotografický materiál dostal. Je zde tedy další update s věcmi v podstatě pouze legálními, avšak o to více je třeba věnovat pozornost jejich hlubšímu zkoumání.
Zvláštní uznání si zaslouží DOBS, za nekonečnou řadu nápadů, jak ztvárnit svoje jméno, a RIGHT+CIPH za koncepční produkci na pokračování (Záměrně jsem nechal jejich věci zvlášť i dohromady).
Vypadá to, že konečně přišlo léto, tak se snad můžeme těšit, až nám to za garážemi a na OMV posekají :-)...
Enjoy!
28.03.2010
Jarní update je zde. Co se během posledních tří měsíců urodilo a dostalo až ke mě je obsaženo v této várce.
30.12.2009
...
20.11.2009
Čerstvý materiál. Díky dodavatelům...
19.10.2009
Po delším čase můžete shlédnout opět jeden update, tentokrát s větším zastoupením tagů a throw-ups.
10.08.2009
Update bez komentáře. Tímto děkuju sponzorům fotografického materiálu.
23.06.2009
Nový update s relativně čerstvým materiálem.
26.04.2009
Po produkční nouzi na jihu čech přichází po delším čase jeden update poskládaný z fotografií, které se ke mně za posledních pár měsícu dostaly...
27.01.2009
Jelikož se některým zdálo, že je na procházku k okouknutí legálu příliš zima a potřebovali NUTNĚ vidět neco nového, zde přichází několik málo fotek, které se podařilo nafotit neznámým autorům a hřály se už pár neděl u mně na disku...
07.12.2008
Aniž by to byl záměr, po cca měsíci opět menší update - pro zachování celistvosti fotek z nedávného jamu jsem neselektoval až tak moc, jak to mam ve zvyku. Tímto děkuji anonymním dárcům fotografického materiálu, stejně jako Pepovi Liškovi, který mi poslal nádherné noční foto na titulní stránku.
04.11.2008
Po delší době se sešlo trochu materiálu na update, takže to jde ven. Přeju všem sílu do boje s podzimní únavou :-).
20.09.2008
Bez zbytečných komentářů můžete přejít rovnou k fotkám.
21.08.2008
První z avizovaných textů je na svém místě. Rozhovor s Dánskou crew MOAS, který vyšel v roce 2000 v magazínu Magic Moments. Mohlo by se zdát, že obsahově bude už mírně out, ale většina z toho je stále "platná".
04.08.2008
Zdravim.
V poměrně krátkém čase se mi podařilo dostat sem fotografie ze sobotního jamu. Díky všem za účast za účast a některým dalším za support! Nejen já mám dojem, že to byl jeden z jamů s největší účastí... Připletlo se tam i pár dalších fotek mimo jam. Dobrou chuť.
10.07.2008
Shodou okolností je tento update přesně po měsíci. Opět je o zábavu postaráno. V dohledné době se můžete těšit na nezanedbatelné rozšíření sekce Text!
10.06.2008
Update s nádechem léta :-). Všichni se s příchodem teplejších dnů pustili do díla a například OMV zažila téměř kompletní přerod. Za garážema nám to zase pěkně vyrostlo, takže tam naopak za chvíli nikdo malovat nebude... Někteří odjeli na dovolenou, jiní se vrátili... Něco z toho máte možnost posoudit v tomto updatu. Přeju příjemnou zábavu, pokud se bavíte; pokud při pohledu na fotky trpíte, pak přeju mírnější utrpení.
30.04.2008
Slibovaný update, o něco dříve, než jsme čekali :).
23.04.2008
Tentokrát materiál přibývá poněkud pomaleji, tak jsem pro zkrácení čekání přidal dva textů 2 články.
Jeden novější z Českobudějovického plátku, který vydává radnice; jeden starší, ale o to hodnotnější, z lidových novin. Přeju příjemné čtení :-)
26.03.2008
Další update dokumentuje aktivitu během jarního kolísání teplot a proměn počasí :-). Přibyl jeden výživný článek z Deníku v sekci Text a zároveň několik linků v Linx.
Děkuju všem anonymním dárcům fotografického a textového materiálu! Jsem zvědavej, co přinese duben :-).
03.03.2008
Březnový update je tu... Tentokrát v největším zastoupení legální zdi a pár dalších věcí.
12.02.2008
Avizovaný update spatřil světlo světa, tak si nechte chutnat. Pokusím se v následujících měsících udržet nějakou pravidelnost... Snad bude i nadále na co koukat.
Pokud má někdo z dotyčných, jejichž anonymní "dary" jsem před časem odmítnul, pocit, že se v něčem zlepšil, klidně pošlete fotky znova...
Mimochodem, pokud máte nějaké zajímavé články z novin týkající se graffiti tématiky, dejte mi vědět, naskenujte, pošlete. Díky
04.02.2008
Díky!
Poděkování pro všechny, kteří podpořili sobotní akci v Solnici svou přítomností i materiálem.

Jinak v dohledné době by měl být zas menší update, tak se můžete začít pomalu těšit.
02.11.2007
Od této chvíle se člověk může pohybovat mezi jednotlivými fotkami v rámci jedné galerie, aniž by se musel vracet do náhledů. Ještě se to trochu změní, ale principielně to takhle zůstane.
31.10.2007
Ufffff!
Konečně jsem se dočkal já, i vy ostatní a historicky nejobjemnější a dovolím si napsat, že i nejkvalitnější update konečně spatřil světlo světa. Užijte si to.
Systém pro realizaci updatů je nyní stabilní, minimálně pro dalších pár let. Další změny budou brzo následovat.
Pokud muzu apelovat, veskere chyby, na ktere na strance prijdete mi prosim nahlaste (napr. mejlem skrz sekci About).
26.07.2007
Promluva k budějickým::
    Radujte se, jásejte a plesejte, vaše potrava je tu. :-). Na guestbooku mluvte slušně, ať to po vás nemusím furt mazat a malujte a tvořte, ať mám koncem prázdnin co updatovat, hehe.

Pro přespolní::
    Je tu další update... :-))
06.07.2007
Jeden mp3 trek, aby řeč nestála. Těšte se příští týden na monotematický update, ale i tak je o co stát. Přeju příjemný začátek prázdnin všem školou povinným!.
25.05.2007
V tomto updatu vám je naservírovaná budějická reprezentace na táborském jamu spolu s několika přespolními a jako bonus pár chromů/blackpieců v produkci ALE crew.
11.05.2007
Podařilo se mi opět nashromáždit nějaké fotky na update, tak tady je máte. Rád bych opět poděkoval všem anonymním dárcům :-). Pokud budu mit co updatovat, rád bych udržel frekvenci 1x do měsíce.
Pokud byste měli větší objem fotek co mi chcete poslat, vřele doporučuju použít služby edisk, zazipované fotky tam nahrát a následně mi poslat link skrz formulář v sekci About....
Také bych rád apeloval na všechny: Pokud si všimnete článku v novinách, nebo na netu, který by tématicky zapadal do sekce Text, naskenujte, pošlete link a tak podobně.
A teď už ty fotky ;-).
05.04.2007
Dobré odpoledne.
Tak jste se dočkali dalšího nákladu. Tentokrát je spektrum různorodější a fotky snad i kvalitnější. Ještě chci poděkovat "finišérům" nátěru garáží. Díky kluci. Přeju všem klid a příjemné jarní počasí ;-)
31.03.2007
Pro zpestření zkuste poslzechnout jeden track od Mirase. Je to zase trochu sladsi, ale prijemne. Dalsi update na sebe nenecha dlouho cekat.
19.03.2007
Konečně nastal čas dlouho očekávaného updatu, který navíc obsahuje fotky věcí z jamu (resp. dvou :)), které ještě nestačily pořádně zaschnout.
Úroveň některých věcí z páteční části byla nižší, než obvykle, tak se kluci příště víc snažte :-).

Garáže
Boky jsou z obou stran nově přetřeny a bude ještě následovat "finální" nátěr. Ve vlastním zájmu malujte jenom tam, kde je to povoleno a nepřidělávejte práci sobě ani ostatním! Brzo se na pultě vašeho oblíbeného obchodu s barvama objeví letáky "Jak se chovat za garážema", ze kterých to doufám pochopí i ti, co nemají doma internet, nebo jim to kamarádi neřekli.
31.01.2007

Info - Garáže Vltava

Vzhledem k tomu, že se opakovaně maluje na nesprávných místech (boční stěny) a už nemám čas ani náladu s tím něco dělat, jsou v zásadě dvě možnosti:
  • někdo to přetře, nebo
  • garáže přestanou být nadále legální plochou.
Jak se k tomu postavíte je už vaše věc, ale sám za sebe děkuju těm dětem, co nedokážou pochopit pár základních věcí...J1
10.01.2007
Pár kousků starších i novějších věcí...
14.12.2006
Na požádání jeden track pro vás ;-)
20.11.2006
Po kratší odmlce se přiblížil čas updatu ;-). Jak jste jistě zaznamenali, v pátek se uskutečnil asi poslední letošní jam na OMV s účastí na místní poměry nevídanou. Malovalo dohromady 15 lidí!
Pro přehlednost jsem update rozdělil na 2 části - fotky z jamu a ostatní, tak si je račte užít.
26.10.2006
Několik měsíců opožděný update spolu s novějším materiálem je konečně tu. Tímto děkuju všem, kdo mi dodali fota. Zmíněné úpravy ve struktuře stránky se ještě chvíli pozdrží, ale to nikomu nebrání v tom, prohlídnout si nové fotky ;-).
24.10.2006
Už jsem se zastyděl, jak dlouho je to tu mrtvý, tak tedy ke zvolnění napětí přidávám jeden sladkej track od Mirase a Naty ;-]. Fotky by se tu měly objevit v následujících dnech (ještě trochu měním střeva BudJuice)!
09.08.2006
Přeformátoval jsem sekci TEXT a doplnil nové články z novin.
15.07.2006
Jak bylo níže řečeno, jsou tu fota z jamu a nejakej přídavek... Užijte léto.
13.07.2006
Tak JAM 1.7. se celkem povedl, celkový výsledek je na posouzení každého z vás ;]]. Fotky se tu objeví za pár dnů.
08.06.2006
Podařilo se mi nastřádat zase pár fotek, tak je servíruju, jak nejlíp dovedu ;-)). Připomínky prosím hlašte.
Jinak upozorňuju ty, co neumí anglicky, že nesmysly z Guestbooku mažu. Když nejste spokojený s tím, co se v Budějcích maluje, zkuste s tím něco udělat, ale doporučuju až po odsezených hodinách doma nad papírem. Veteráni jistě prominou ;-).
V dohledné době se snad dočkáte několika článků z novin a možná i nějakých překvapení. Enjoy.
04.05.2006
Miniupdate... ;-)
29.04.2006
Bud-Juice vám neočekávaně přináší 2 songy od Českobudějovické kapely s příznačným názvem West Star, tak si nechte chutnat.
18.04.2006
Jeden update z poměrně čerstvých fotek je tu. V sekci CREWS přibyla jedna nová crew ALE a zároveň neaktivní crews jsem označil znakem "†". Děkuju pánovi v černém klobouku za fotografie ;-)
10.04.2006
Slibovaný report z projektu Barvy Ulice 2... více již po kliknutí ;-) / a pro špatně vidící: fotky jsou uprostřed reportu, rozdělené podle místa ;-)
16.03.2006
Tady máte druhou porci ze slibovaných fotek... Snad se budou líbit ;-). Jako to tak bývá, v jednotlivých galeriích jsou nové fotky označeny červeným rámečkem (vyjma Resurrection vol.1, kde jsem tu možnost ještě nezapnul ;-)) Ještě v dohledné době přibudou fotky z projektu Barvy Ulice 2 a pár dalších vychytávek. Přeju příjemný víkend ;-)))

Když tak na to koukám, 80% fotek už jste mohli vidět na Outline...
15.03.2006
Slavnostní chvíle nastala na přelomu včerejška a dneška. První dávka staro-nových fotek je tu. Některé jsou trochu retrospektivní a některé se už objevily jinde, ale svoje místo si na Bud-Juice zaslouží ;-). Případné reklamace prosím do guestbooku nebo na mejla.
10.03.2006
Doplněny chybějící obrázky do Stickerz a Sketchez. Navíc stickerky od Hey Carramba, kterej už asi svoje aktivity v Budějovicích nadobro pozastavil, ale jako ohlédnutí do minulosti mu patří mezi nálepkama místo ;-). Zároveň se dostává ke slovu i Mr. Moon, jemuž patří můj dík za fotky co mi poslal...
Oproti tomu, jak se v Praze stal street art populární, v Budějovicích se z mého pohledu moc nezměnilo. Enjoy.
07.02.2006
Jak si můžete všimnout, změnila se trochu vizuelní stránka Bud-Juice, ale materiál typu fotky stále chybí. Doufám, že se mi ho sem podaří rovněž dopravit. Pak bouchnu šampaňský a budu oslavovat "znovuzrození"... hehe.
13.07.2005
V sobotu, 16.7.2005 se uskuteční závěrečná akce projektu Barvy Ulice 2. Průběh projektu můžete zaznamenat od křižovatky ulic Strakonická a Pražská až na Vltavu střed.
23.05.2005
Pro pobaveni jeden clanek z minuleho tydne. Klasicka forma, kdy je zaklad pravdivy a zbytek okolo omacka ;-) Ale i presto docela dobry pocteni.
19.05.2005
Konecne doslo ke zmene vnitrni struktury, takze tedka jsou vsechny fotky ze starsich updatu v sekci CREWS zarazeny tam, kde maji byt. Mezi galeriemi je mozny plynuly pohyb, ale to uz jste si jiste vsimli. Docasne je tu i novy Guestbook... skoda toho puvodniho ;( V dusledku toho se to mirne prehazelo, takze ODKAZY NA GALERIE STARSICH UPDATU UZ NEPLATI!!! (i kdyz jsou jeste porad videt, tak se pres ne nikam nedostanete)... Vsecko najdete zarazeny.
11.05.2005
Po mene nez 100 letech se vam opet hlasi bud-news ;-) v dusledku moji zaneprazdnenosti a nutnosti pretransformovat strukturu BJ se dalsi update vlece a vlece...
12.01.2005
Povanocni update na sebe nenechal dlouho cekat a s nim i dobre zpravy, ze jsme z5 u puvodniho designu "novinkovych galerii".
20.12.2004
Bud-Juice vam prinasi predvanocni update! Tentokrat bych doporucoval mimo jine take soubor clanku z jindrichohradeckych listu!